Nabídka zaměstnání a partnerské spolupráce

Příjmeme zaměstnance na pozici:

Skladník na jednosměnný provoz pro provozovnu v Ostravě-Heřmanicích.

Náplň práce
  • naskladňování a vyskladňování materiálu
  • balení zboží

Požadavky
  • samostatnost a zodpovědnost
  • předchozí zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • obsluha VZV, průkaz na VZV výhodou
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme
  • pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou s 3 měsiční zkušební dobou
  • firemní benefity
  • podrobné informace na osobním pohovoru

V případě Vašeho zájmu, zašlete Váš strukturovaný životopis v ČJ na e-mailovou adresu: kariera@konarik.cz.

ZTP zaměstnanec pro chráněnou dílnu

Náplň práce

Požadavky
  • 1. a 2. stupeň invalidity
  • fyzicky nenáročná práce
  • jednosměnný provoz: Po-Pa, ranní směna

Nabízíme

Partnerská spolupráce

  • Jste-li projektant – doporučte naše systémy a získejte zajímavé bonusy.

Pošlete svůj kontakt na – projektant-partner@konarik.cz.